NAUKA PŁYWANIA DLA SZKÓŁ

Klub stale współpracuje ze szkołami gdyńskimi, oferując prowadzenie zajęć z nauki pływania przez naszych instruktorów oraz z wykorzystaniem naszego profesjonalnego sprzętu. Dla szkół korzystających z pracy dwóch i więcej instruktorów oferujemy zniżki i korzystanie z naszego sprzętu gratis.

Dodatkowo możemy zorganizować festyn wodny lub zawody w cenie.

USPORTOWIONE KLASY PŁYWACKIE

Klub Sportowy Delfin Gdynia objął swym patronatem Szkołę Podstawową Nr 40 w Gdyni Chyloni. Nasi trenerzy prowadzą w tej szkole klasy o profilu pływackim wprowadzając pierwsze lekcje pływania już w klasach zerowych. W kolejnych klasach sukcesywnie zwiększane są ilości godzin wf realizowane na basenie. Uczniowie ostatecznie zostają zawodnikami licencjonowanymi i dzięki bliskiej współpracy z dyrekcją szkoły dużo łatwiej mogą pogodzić obowiązki szkolne z treningami i startami w zawodach sportowych. Zachęcamy do podjęcia nauki w tej szkole jak również zapraszamy inne szkoły do współpracy.

ZESPÓŁ SZANTOWY

Zespół Szantowy działa zarówno akcyjnie na obozach jak i w ciągu roku szkolnego. Efektem pracy zespołu są okolicznościowe występy, śpiewnik obozowy oraz studyjne nagrania najbardziej popularnych piosenek.(tutaj link do śpiewnika i nagrań w podstronie „obozy”) W ciągu roku szkolnego spotkania/próby odbywają się raz w tygodniu w niedziele rano w SP 48 w Gdyni Chwarznie lub SP 12 na Witominie. Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego muzykowania.

ORGANIZACJA ZAWODÓW PŁYWACKICH

Klub zajmuje się organizacją zawodów pływackich zarówno na poziomie rekreacyjnym, dla szkół i społeczności lokalnej, jak i na poziomie sportu kwallifikowanego w ramach cyklicznej rywalizacji sportowej Pomorskiego Okręgowego Związku Pływackiego.

Na zlecenie Miasta Gdynia organiizujemy i sędziujemy Mistrzostw Gdyńskich Szkół w Pływaniu a także międzynarodowe zawody pływackie w ramach Igrzysk Miast Bliźniaczych. 

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do współpracy.

ZAWODY ORGANIZOWANE PRZEZ NASZ KLUB

klub pływacki Gdynia

Klub Sportowy DELFIN Gdynia

ul. Wschodnia 1b/15a

81-575 Gdynia