URODZINY NA BASENIE

Jeśli chciałbyś zorganizować dziecku oryginalne i pełne pozytywnej energii urodziny ta propozycja jest dla Ciebie. Dzięki specjalistycznej opiece i zastosowanym przyborom uczestnikami imprezy mogą być nawet dzieci nie umiejące pływać, w wieku od 4 lat. Cena obejmuje organizację imprezy, wynajęcie pomieszczeń oraz opłatę za wstęp na basen i wynosi 900 zł dla grupy do 15 osób. Dla osoby, która jest aktualnym uczestnikiem zajęć  Szkoły Pływania Delfin Gdynia oraz jej gości, kwota ta wynosi 800 zł. Przy większej liczbie dzieci, maksymalnie 20, trzeba dopłacić 200 zł. Jubilat i jego rodzice mają wejścia gratis. „Urodziny na basenie” to jeden z autorskich pomysłów twórców Szkoły Pływania Klubu Sportowego Delfin. Miejscem gdzie się odbywają urodziny jest punkt Rekreacji w hotelu Mercure Gdynia. Imprezy odbywają się w niedzielę i trwają półtorej godziny. Początkiem zabawy są szaleństwa w wodzie gdzie będą czekały przeróżne tory przeszkód, rywalizacje w wodnych wyścigach, gra w koszykówkę wodną, czy ujeżdżanie nadmuchiwanych, dzikich bestii. Następnie udajemy się do sauny aby się ogrzać i trochę wypocząć przy zabawach słowno-ruchowych. Na końcu rozkoszujemy my się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez troskliwych rodziców. Imprezę prowadzą dwie osoby – trenerzy pływania specjalnie przeszkoleni do pracy z dziećmi.

NAUKA PŁYWANIA DLA SZKÓŁ

Klub stale współpracuje ze szkołami gdyńskimi, oferując prowadzenie zajęć z nauki pływania przez naszych instruktorów oraz z wykorzystaniem naszego profesjonalnego sprzętu. Dla szkół korzystających z pracy dwóch i więcej instruktorów oferujemy zniżki i korzystanie z naszego sprzętu gratis.

Dodatkowo możemy zorganizować festyn wodny lub zawody w cenie.

USPORTOWIONE KLASY PŁYWACKIE

Klub Sportowy Delfin Gdynia objął swym patronatem Szkołę Podstawową Nr 40 w Gdyni Chyloni. Nasi trenerzy prowadzą w tej szkole klasy o profilu pływackim wprowadzając pierwsze lekcje pływania już w klasach zerowych. W kolejnych klasach sukcesywnie zwiększane są ilości godzin wf realizowane na basenie. Uczniowie ostatecznie zostają zawodnikami licencjonowanymi i dzięki bliskiej współpracy z dyrekcją szkoły dużo łatwiej mogą pogodzić obowiązki szkolne z treningami i startami w zawodach sportowych. Zachęcamy do podjęcia nauki w tej szkole jak również zapraszamy inne szkoły do współpracy.

ORGANIZACJA ZAWODÓW PŁYWACKICH

Klub zajmuje się organizacją zawodów pływackich zarówno na poziomie rekreacyjnym, dla szkół i społeczności lokalnej, jak i na poziomie sportu kwalifikowanego w ramach cyklicznej rywalizacji sportowej Pomorskiego Okręgowego Związku Pływackiego. Cyklicznie organizujemy Ogólnopolskie Zawody Pływackie Gdyńskie Delfinarium, na zlecenie Miasta Gdynia organizujemy i sędziujemy Mistrzostwa Gdyńskich Szkół w Pływaniu a także dwa razy do roku Otwarte Zawody Pływackie Dzieci. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do współpracy. ZAWODY ORGANIZOWANE PRZEZ NASZ KLUB

klub pływacki Gdynia

Klub Sportowy DELFIN Gdynia

ul. Wschodnia 1b/15a

81-575 Gdynia

Numery kont

SZKOŁA PŁYWANIA i OBOZY

Bank PKO B.P.

18 1440 1026 0000 0000 0655 1467

SEKCJA PŁYWANIA SPORTOWEGO

Nordea Bank Polska S.A.

41 1440 1026 0000 0000 1080 2369

SEKCJA PŁYWANIA SYNCHRONICZNEGO

Nordea Bank Polska S.A.

29 1440 1026 0000 0000 1748 4818