Obozy Zimowe

z Klubem Sportowym DELFIN Gdynia

KADRA naszych obozów jest starannie dobierana i oprócz tego, że posiada wymagane uprawnienia, każdy członek kadry ma dodatkowe umiejętności (muzyczne, plastyczne, organizatorskie, wspinaczkowe) oraz ponadprzeciętne doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. 

Kierownikiem wszystkich naszych obozów jest Marek Gula założyciel i prezes K.S. DELFIN Gdynia.

Na naszych obozach funkcjonuje także tzw. „mała kadra”, czyli nasi nastoletni wychowankowie, którzy po przebyciu przeszkolenia pedagogicznego oraz kursu pomocnika instruktora pomagają w realizacji bogatego programu obozowego. W trakcie obozów nasi trenerzy i instruktorzy realizują program szkoleniowy zgodny z wytycznymi Polskiego Związku Narciarskiego.

Program

Program naszych obozów bazuje na integracji grupy i budowaniu zdrowych relacji międzyludzkich. Doskonalimy siebie i swoje talenty wykorzystując metodę skautową. Działamy w symbiozie z przyrodą w oderwaniu od wszechotaczającej i powodującej alienację jednostki elektroniki. Od gier komputerowych wolimy gry terenowe i wieczory przy gitarze.

Zapisy

Zapisy odbywają się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie www.delfin.gdynia.pl oraz wpłatę zaliczki 300 zł na konto: PKO Bank Polski 18 1440 1026 0000 0000 0655 1467.

Na każdym obozie jest ograniczona ilość miejsc - o uczestnictwie decyduje kolejność wpłat zaliczek. 

Uczestnicy

Uczestnikami naszych obozów mogą być dzieci od 7 lat, młodzież, a niekiedy również i dorośli. Preferujemy osoby, które uczęszczają na nasze zajęcia śródroczne, ale znajdzie się także miejsce dla innych, którzy będą chcieli dołączyć.

Osoby, które nie uczestniczą w naszych zajęciach muszą dodatkowo wypełnić deklarację członkowską oraz opłacić składkę członkowską w wysokości 100 zł.

Śpiewnik Obozowy

OBOZY ZIMOWE

Narty & Pływanie

szkoleniowy obóz rekreacyny

dla początkujących i zaawansowanych


Miejsce: Szklarska Poręba

Cena: 1450 zł

 I turnus: 27.01 – 03.02.2018

II turnus: 03.02  – 10.02.2018 (nabór zamknięty)

Obóz Pływania Synchronicznego

szkoleniowy obóz sportowy sekcji

Pływania Synchronicznego

Miejsce: Białogard

 

Termin: 03.02  – 10.02.2018

 

Sportowy Obóz Pływacki

Szkoleniowy obóz sportowy sekcji

Pływania Sportowego

Miejsce: Szklarska Poręba

 

Termin: 27.01 – 03.02.2018

Szklarska Poręba 2018

Obóz młodzieżowy Narty & Pływanie dla początkujących i zaawansowanych

Codziennie 3 godziny intensywnego szkolenia narciarskiego, 1,5 godziny zajęć na basenie oraz dodatkowe atrakcje w postaci animacji, zabaw ruchowych, konkursów artystycznych, wieczorów przy gitarze itp.

W przypadku totalnie złej pogody program alternatywny dla nart – nauka jazdy na łyżwach oraz zajęcia w obiektach sportowych lub wycieczki krajoznawcze.

 

WYŻYWIENIE

Całodniowe wyżywienie w formie bufetu szwedzkiego. Jest także możliwość robienia sobie kanapek na stok.

UBEZPIECZENIE

Wszyscy uczestnicy są ubezpieczeni obejmujące również amatorskie uprawianie narciarstwa i NNW do 7000 PLN 

DOJAZD

Przejazd nocą komfortowym autokarem. Miejsce wyjazdu i powrotu przed Centrum Handlowym Riwiera w Gdyni

ZAKWATEROWANIE

 INTERFERIE Sport Hotel Bornit ****  w pokojach  2 - 4 osobowych. W każdym pokoju znajduje się łazienka z wanną lub prysznicem, suszarka, TV, radio, telefon, mini-bar oraz podłączenie do sieci internetowej. Całodniowe wyżywienie w postaci bufetu.

WARUNKI SZKOLENIOWE:

Szklarska Poręba będąca największym ośrodkiem turystycznym w polskich Karkonoszach z kompleksem narciarskim na Szrenicy i Babińcu w pełni zaspokajają potrzeby amatorów białego szaleństwa i często nazywana jest zimową stolicą polski. Kompleks narciarski jest bardzo atrakcyjny pod względem narciarskim i krajobrazowym. Trasy narciarskie dobrze przygotowane i urozmaicone, objęte systemem sztucznego zaśnieżania, co gwarantuje udany sezon narciarski. Przepustowość kolejek linowych i wyciągów narciarskich wynosi 10 tysięcy osób na godzinę

 

NTERFERIE Sport Hotel (http://www.hotelbornit.pl/) w Szklarskiej Porębie znany jest z bogatej infrastruktury sportowo – rekreacyjnej do której należą: pełnowymiarowy basen pływacki, strefa SPA&Wellness, sala fitness, siłownia, kręgielnia oraz tenis stołowy i bilard. Hotel posiada sześć autonomicznych sal konferencyjnych a dla najmłodszych bezpieczną salę zabaw. 

CENA ZAWIERA:

Dojazd, zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę pedagogiczną, program ze szkoleniem narciarskim i plywackim, wejścia na basen, karnet narciarski, ubezpieczenie NNW i Ski,

CENA NIE ZAWIERA:

Wypozyczenia sprzętu narciarskiego

Obozy sportowe

szczegółowe informacje dotyczące obozów sportowych można uzyskać u kierowników sekcji Plywania Sportowego - Przemyslaw Czoków 501-854-139 oraz Pływania Synchronicznego - Magdalena Kalinowska 667-952-596

Opłaty obozowe można dokonywać przelewem na konto:

PKO B.P. 18 1440 1026 0000 0000 0655 1467


Koniecznie z dopiskiem za kogo i na jaki obóz!

klub pływacki Gdynia

Klub Sportowy DELFIN Gdynia

ul. Wschodnia 1b/15a

81-575 Gdynia