Imprezy dla dzieci z Klubem Delfin Gdynia

Oferta organizacji imprez

Klub zajmuje się organizacją różnego rodzaju imprez. Oprócz wymienionych w zakładce, oferujemy możliwość zorganizowania innego rodzaju imprez, zarówno na basenie, jak i na lądzie. Naszą specjalnością są festyny rekreacyjne dla dzieci, zawody „na poważnie i na wesoło”, imprezy okolicznościowe, zawsze z oprawą muzyczną oraz dużą porcją humoru.

Wodna Zabawa Karnawałowa

Pomiędzy Nowym Rokiem a feriami zimowymi szalejemy w Zabawie Karnawałowej na basenie.

Zawsze jest mnóstwo nowych, ciekawych zabaw w wodzie.

Podobnie jak na Festynie z okazji Dnia Dziecka, również na naszej Zabawie Karnawałowej bawimy się w wyścigi, gramy w wodną koszykówkę, siatkówkę, unihokej oraz wygłupiamy się na dmuchanych potworach. Można próbować rozpoznać swoich trenerów poprzebieranych w śmieszne stroje, którzy oczywiście bawią się z nami, ale pilnują też porządku.

Spragnieni i głodni raczymy się napojami i słodkościami przygotowanymi specjalnie na tę okazję. Zabawę kończymy zmęczeni, ale rzecz jasna pewni, że za rok znów się spotkamy.

Dzień Dziecka

Co roku w terminie zbliżonym do Międzynarodowego Dnia Dziecka zapraszamy wszystkich naszych wychowanków do udziału w Wielkim Festynie Wodnym.

Zabawa jest wspaniała: wyścigi w grupach oraz indywidualne, tory przeszkód, przeróżne gry i zabawy wodne. Wszystko to odbywa się w sympatycznej i radosnej atmosferze. Bezpieczeństwa pilnują nasi trenerzy wspomagani przez liderów, a rodzice mają możliwość przyglądania się z brzegu naszej zabawie. Festyn kończymy, kiedy zmęczeni marzymy tylko o czymś słodkim, a czego oczywiście nie może zabraknąć.

Każde dziecko otrzymuje mały upominek i szczęśliwe wraca do domu, by z utęsknieniem czekać na następną imprezę w wodzie.

Zakończenie sezonu sportowego

Na zakończenie roku organizujemy imprezę otwartą, która jest podsumowaniem sezonu sportowego. Impreza ma charakter uroczysty. Wręczane są wówczas nagrody za najlepsze wyniki sportowe dla pływaków, dla najaktywniejszych działaczy, dla najlepszych trenerów.

klub pływacki Gdynia

Klub Sportowy DELFIN Gdynia

ul. Wschodnia 1b/15a

81-575 Gdynia