Urodziny na Basenie

Dzięki specjalistycznej opiece i zastosowanym przyborom, uczestnikami imprezy mogą być nawet dzieci nieumiejące pływać w wieku od 4 lat.

Cena obejmuje organizację imprezy, wynajęcie pomieszczeń oraz opłatę za wstęp na basen i wynosi 400 zł dla grupy do 15 osób. Dla osoby, która nie jest wychowankiem Szkoły Pływania oraz dla jej gości kwota ta wynosi 450 zł. Przy większej liczbie dzieci (maksymalnie 20), trzeba dopłacić 100 zł. Solenizant i rodzice mają wejścia gratis.

To jeden z autorskich pomysłów twórców Szkoły Pływania Klubu Sportowego DELFIN. Miejscem, gdzie się odbywają urodziny, jest Punkt Rekreacji w Hotelu Gdynia. Imprezy odbywają się w niedzielę i trwają półtorej godziny. Początkiem zabawy są szaleństwa w wodzie: przeróżne tory przeszkód, rywalizacje w wodnych wyścigach, gra w koszykówkę wodną czy ujeżdżanie nadmuchiwanych, dzikich bestii. Następnie udajemy się do sauny, aby się ogrzać i troszkę wypocząć przy zabawach słowno-ruchowych. A na końcu rozkoszujemy się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez troskliwych rodziców. Imprezę prowadzą dwie osoby – trenerzy pływania specjalnie przeszkoleni do pracy z dziećmi.

klub pływacki Gdynia

Klub Sportowy DELFIN Gdynia

ul. Wschodnia 1b/15a

81-575 Gdynia