logo-delfin_transparent
gdynia-sport_marg

KLUB LIDERA

Ścieżka edukacyjna „od przedszkola do instruktora”.

Dziecko 4-letnie zaczyna naukę pływania i poznaje kolejne arkany sztuki pływackiej, bierze udział w zawodach i festynach, a od 7 roku życia, także obozach. W wieku 9-10 lat może wybrać ścieżkę kariery sportowej w sekcji pływania sportowego lub kontynuuje naukę w naszej gdyńskiej Szkole Pływania. Może również uzyskać zawodowe uprawnienia ratownika wodnego WOPR.

Dalej jeździ na obozy, bierze udział w kursach i imprezach Klubu. W wieku 14 lat może zostać Liderem i stanąć „po drugiej stronie barykady” – być organizatorem, sędzią, animatorem. Doskonali się nadal robiąc uzupełniające kursy. Ostatecznie mając szalenie bogate doświadczenie, robi kurs wychowawcy kolonijnego, instruktora sportu, sędziego bądź trenera i staje się prawdziwym liderem na rynku pracy. Najlepsi otrzymują pracę w naszym Klubie.

Klub Lidera to elitarna grupa młodzieży uczęszczająca na nasze zajęcia. Liderem może zostać uczestnik naszych zajęć, który ukończył 14 lat, pływa 4 stylami olimpijskimi oraz wykazuje talenty organizatorskie i pedagogiczne. Wszyscy kandydaci na Lidera przechodzą specjalne szkolenie pedagogiczne oraz ratownicze, a następnie praktyki na basenie, zawodach i obozie sportów wodnych. Liderzy pomagają w organizacji imprez, sędziują na zawodach, tworzą Młodzieżową Drużynę WOPR, asystują przy nauce pływania małych dzieci oraz mogą pełnić funkcję tzw. Małej Kadry na naszych obozach. Uczestnictwo w naszym gdyńskim Klubie Pływackim jest nieodpłatne, ale Liderem może być tylko the-best-ciak.

KLUB SPORTOWY DELFIN GDYNIA
ul. Wschodnia 1b/15a, 81-575 Gdynia

NUMERY KONT BANKOWYCH

SZKOŁA PŁYWANIA i OBOZY
Bank PKO B.P.
18 1440 1026 0000 0000 0655 1467

SEKCJA PŁYWANIA SPORTOWEGO
Nordea Bank Polska S.A.
41 1440 1026 0000 0000 1080 2369