logo-delfin_transparent
gdynia-sport_marg

POSZUKIWACZE PRZYGÓD

Odkrywamy siebie i swoje możliwości

7-14 sierpnia 2024

7-14 sierpnia 2024
Program obozu wykorzystuje potrzebę odkryć oraz bogatą fantazję dzieci i młodzieży. Nasi odkrywcy nie tylko poznają tajniki żeglowania, tradycję i ceremoniał morski ale także rozwijają własną ekspresję twórczą i nabywają umiejętności radzenia sobie w rożnych sytuacjach. W tym roku wcielimy się w postacie groźnych piratów i piratek. Będziemy musieli nauczyć się pracy zespołowej, opanować podstawowe zasady sztuki przetrwania od przygotowania posiłku na własnoręcznie rozpalonym ognisku do zbudowania szałasu i zmontowania tratwy. Zapoznamy się z działaniem kompasu i zasad skutecznych podchodów. Udamy się na morską wyprawę poznając sztukę wiązania węzłów, zwyczaje morskie, tańce żeglarskie i szanty czyli morskie pieśni pracy. Oprócz zadań techniczno-konstrukcyjnych nie zabraknie też testów sprawności. Będziemy mieli do dyspozycji jachty typu OPTYMIST, deski SUP, kajaki, rowerki wodne, wiosłówki, boiska sportowe, duży plac zabaw, zieloną salę gimnastyczną, piaszczystą plażę i dużą świetlicę i mnóstwo pomysłów. Nie zabraknie śpiewów przy gitarze i ognisku, konkursu talentów i mody obozowej. Spróbujemy rozpoznać mityczne postacie zaklęte w gwieździstym niebie i pokonać nocny tor przeszkód i wiele innych…
Luksusowe domki 5, 6 osobowe z tarasem, wyposażone w pełny węzeł sanitarny, salon z aneksem kuchennym, niektóre posiadają dodatkowo kominek.
Ośrodek Wypoczynkowy „ROMA” – w otulinie przepięknych lasów jest jednym z najładniej położonych ośrodków na Kaszubach, mieści się w gminie Kolbudy nad jeziorem Łapińskim (http://wypoczynekroma.pl) Ośrodek dysponuje własnym kąpieliskiem z szeroką i piaszczystą plażą, pomostem oraz wypożyczalnią sprzętu pływającego. Na terenie obiektu znajduje się park linowy, boiska sportowe, kort tenisowy oraz nowocześnie wyposażony plac zabaw. W ośrodku obok jest do dyspozycji basen pływacki. Ośrodek posiada własną restaurację, chatę grillową, namiot eventowy oraz miejsce na ognisko.
Dzieci i młodzież w wieku 7–14 lat, podział na 3 kat. wiekowe
Dojazd własny.
BRAK WOLNYCH MIEJSC!
2 250 zł + 200 zł opłaty członkowskiej dla osób spoza Klubu

KLUB SPORTOWY DELFIN GDYNIA
ul. Wschodnia 1b/15a, 81-575 Gdynia

NUMERY KONT BANKOWYCH

SZKOŁA PŁYWANIA i OBOZY
Bank PKO B.P.
18 1440 1026 0000 0000 0655 1467

SEKCJA PŁYWANIA SPORTOWEGO
Nordea Bank Polska S.A.
41 1440 1026 0000 0000 1080 2369